Trzy ważne punkty.

W ostatniej kolejce "KASTOR" rozegrał u siebie mecz z "ORŁEM" Branice.Trener J.Pietrzak w tym meczu przemeblował nieco ustawienie.Miało to znaczenie już na początku meczu gdy w 2 min Rambo strzelił na 1:0.Po chwili po solowej akcji Drakul strzelił na 2:0.Gdy wszyscy myśleli,że "KASTOR" pójdzie za ciosem spotkało ich rozczarowanie.Po kontrze w polu karnym sfaulowany został napastnik z Branic.Skutkiem tego była kontaktowa bramka dla Braniczan.W poczynaniach Naszych zawodników wkradła się nerwowość.Całkiem niepotrzebnie gdyż pomimo utraty bramki dalej można było stawiać warunki w tym meczu.Po ładnej kontrze Jacek strzelił bramke lecz sędzia uznał,że był na spalonym i dalej prowadziliśmy tylko 2:1.W ostatniej minucie I połowy Drakul poszedł lewym skrzydłe,minął bramkarza który następnie go sfaulował.Sędzie jednak popełnił błąd i zakwalifikował to jako faul na bramkarzu.W 1 minucie II połowy wprowadzony Lisu zostaje sfaulowany w polu karnym.Rambo pewnie wykorzystuje "wapno" i jest 3:1.Wtedy "KASTOROWCY" dominowali już na boisku.Słaba skuteczność pod bramką (Drakul,Lisu,nieuznana bramka Żaby) spowodowała,że dalej prowadziliśmy tylko dwoma bramkami.W ostatniej minucie meczu Lisu jednak wykorzystał "sam na sam" i mecz zakończył się wygraną 4:1.Na słowa uznania zasłużył cały zespół.Udane były też zmiany.Lisu zrobił co miał zrobić,Master kapitalnie grał na prawym skrzydle.Szkoda,że z powodu kartek i kontuzji w kolejnym meczu nie zagra Kalgar.W sobotę trudny wyjazd do Racławic Śląskich.