Zwycięstwo!

Zwycięstwo!

LKS BIAŁA NYSKA 3:5 KASTOR JASIENICA GÓRNA

W ósmej kolejce Kastor udał się na mecz do Białej Nyskiej. Mecz rozpoczął się idealnie dla naszej drużyny, bowiem po 20 min prowadziliśmy 4:0. Wynik w tym meczu otworzył Piotrek Saczyński, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Chwilę później mieliśmy już 0:2, Mateusz Michaliszyn wykorzystał błąd obrońców gospodarzy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem okazał się lepszy i umieścił piłkę w siatce. Kolejną bramkę dla Kastora strzelił Piotrek Kazimierski, który powrócił do drużyny po kontuzji. Kiedy w 20min meczu Jacek Ilasz strzelił bramkę na 0:4 wydawało się że już jest po meczu. Tak jednak nie było, bowiem kilka minut później gospodarze strzelają kontaktową bramkę, a minutę do przerwy pokonują naszego bramkarza po raz drugi. Do przerwy mieliśmy wynik 2:4. Druga połowa była pełna emocji a przeciwnik zaczął ją lepiej i atakował bramkę Kastora. W 60 min Adam Nosowski sfaulował w polu karnym napastnika z Białej, a sędzia nie wahał się z podyktowaniem "jedenastki", którą gospodarze pewnie wykorzystali. Przy wyniku 3:4 Kastor został zepchnięty do obrony a gospodarze mieli bardzo dobrą sytuacje do wyrównania, jednak piłka odbiła się od słupka. Po tej akcji Kastor obudził się i ruszył do ataku, a okazji do podwyższenia wyniku było co nie miara. Najpierw strzał Humeniuka obronił bramkarz, potem strzały Szczurka i Ilasza minęły bramkę i nadal mieliśmy wynik 3:4. Pod koniec meczu Kazek wspaniałym strzałem głową strzela swoją drugą bramkę w tym meczu, a do zakończenia spotkania mieliśmy 5 minut. W ostatniej minucie meczu Kastor mógł powiększyć zdobycz bramkową, gdyż Matek został sfaulowany w polu karnym. Do piłki podszedł nasz bramkarz- Adam Nosowski, jednak jego strzał wylądował na poprzeczce a dobitka ponad bramką. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla Kastora. Miejmy nadzieję, że po tym zwycięstwie nasza drużyna przełamała się i z każdym meczem tych punktów będzie przybywać coraz więcej.

Bramki: 2x Kazimierski, J.Ilasz, Michaliszyn oraz Saczyński.