Pniemy się w górę.

W sobotę Kastor wygrał po raz drugi w sezonie. Na boisku w Jasienicy Górnej pokonaliśmy Górala Sidzina 2:1. Goście byli faworytem tego pojedynku, gdyż zdobyli już 15pkt, natomiast Kastor zaledwie 6pkt. Od samego początku nasz zespół atakował na bramkę gości ale to Góral jako pierwszy objął prowadzenie w tym meczu, gdzie napastnik gości wykorzystał brak komunikacji naszych obrońców i pokonał debiutującego w tym sezonie Zaczyka. Do końca pierwszej połowy mecz był słaby, żadna z drużyn nie stworzyła żadnej konkretnej sytuacji bramkowej i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1. Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Kastora, który od samego początku dominował na boisku. W 50 minucie strzałem z dystansu popisał się Wojtek Wicher, bramkarz wybił jego strzał, jednak jako pierwszy do piłki dobiegł Piotrek Saczyński, który dał Kastorowi wyrównanie. Chwilę później goście grali w dziesiątkę, bowiem napastnik za dyskusje z sędzią wyleciał z boiska. Najlepszą akcję tego meczu zobaczyliśmy w 60 minucie, gdzie Adam Nosowski zagrał piłkę prostopadle, którą przejął w polu karnym Jacek Ilasz i wyłożył „jak na tacy” do brata, który nie miał problemu pokonaniem bramkarza gości. W końcówce spotkania Kastor mógł zwiększyć swoją zdobycz bramową, a swoje sytuacje mieli Adrian Klag, Jacek Ilasz oraz Piotrek Kazimierski. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Po tym zwycięstwie Kastor awansował na 11 miejsce w tabeli. Kolejny mecz w najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Mesznie.