Bez punktów z liderem

SUDETY BURGRABICE : KASTOR JASIENICA GÓRNA 3 : 2 ( 1 : 1 )

Niestety w ostatnią sobotę nie udało się Kastorowi wywieźć punktów z wyjazdu do lidera Sudetów Burgrabice.Na porazkę złożyło się wiele przyczyn.Mimo prowadzenia po bramce Michała Zaczyk rywal wygrał 3-2.Druga bramkę dla naszego zespołu zdobył Romek Matusz grający jeden z lepszych meczów w tym sezonie.Przed porażką nie uchroniła nas też dobra postawa w bramce Marcina Zaczyk.Nie ma co jednak rozpamiętywać tej porażki ,chodź z przebiegu meczu zasłużyliśmy co najmniej na jeden punkt.Przed nami w sobotę ciężki mecz z LZS Biała Nyska do którego przystąpimy w mocno osłabionym składzie.Nie ma jednak co się załamywać i w sobotę włożyć maximum sił.Należy też dodać,iż juniorzy Kastora w niedziele pokonali LZS Gierałcice 9-3 podtrzymując tym samym dobra passe.