Blamaż w Branicach

W wyjazdowym meczu z "ORŁEM" Branice "Kastor" przegrał 5:3.W pierwszej połowie Nasz zespół wygrywał 3:1 i nic nie zapowiadało porażki.M.Białoskórski kapitalnie uderzył a odbitą od poprzeczki piłkę Lisu skierował do siatki.Po chwili Biały sam podwyższył wynik zdobywając bramkę strzałem z 25 metrów."Orzeł" jednak strzelił bramkę kontaktową.Ostatnie słowo w tej połowie a jak się później okazało i w całym meczu należało do "Kastora".Po dokładnym podaniu piłki przez Jacka P.Masternak dał nam prowadzenie 3:1.To co wydarzyło się w II połowie było koszmarem w Naszym wykonaniu.Pomimo sytuacji nie strzelamy bramek a "ORZEŁ" bezlitośnie nas karci strzelając cztery.Więcej już nic nie mozna napisać o Naszej "grze".Teraz czeka Nas mecz z "RACŁAVIĄ" w dniu 2 czerwca o godz.17.30.

Skład: Folęga-A.Nosowski,D.Ilasz,Matusz,A.Marcisz-Gąsior(60 min K.Nosowski),Wandas (65 min Sarkowicz),M.Białoskórski,Masternak-J.Ilasz,Lisowski Bramki:Lisowski,Białoskórski,Masternak

ŻK.-D.Ilasz