Falstart!

Falstart!

Nie udała się naszej druzynie inauguracja sezonu w A klasie.Kastor uległ w wyjazdowym spotkaniu Sudetom 2:0.Mecz nie był porywajacym widowiskiem.Na poczatku meczu gospodarze trzykrotnie mogli umieścić piłke w Naszej bramce.Raz na przeszkodzie stanął słupek a dwukrotnie wybornie bronił Paweł Niemiec pokazując dobry kunszt bramkarski. W 30 minucie Zenek Pasławski umieścił piłkę w siatce rywala lecz nie wiedzieć czmu sędzia odgwizdał spalonego.W tej części mielismy jeszcze sytuacje lecz Marcinowi Szczurkowi zabrakło zimnej krwi.Gospodarze zdobyli bramkę w 45 minucie.Był to tzw.gol do szatni.Na poczatku drugiej połowy kastor stworzył kilka sytuacji lecz bez efektu.Szczęsćia próbował Waldek Nosowski,Jacek Ilasz lecz bramka nie padła.Sudety za to zdobyli drugiego gola z rzutu karnego.Do końca Kastorowcy nie zdołali strzelić kontaktowej bramki lecz ponownie znakomitej sytuacji nie wykorzystał Mały a Jackowi na drodze do bramki stanęła poprzeczka. Wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Pocieszającą rzecza jest postawa młodego bramkarza pozyskanego latem Pawła Niemca.Bedzie z niego duża korzyść.

Skład:Niemiec-Krzympiec,Matusz,Banasiak(Saczyński),Moskal-W.Nosowski,Pasławski,D.Ilasz,A.Nosowski-Szczurek,J.Ilasz