Wygrana z kontuzją w tle

W drugiej kolejce o mistrzostwo klasy A Kastor podejmował Unie Reńską Wieś.Mecz ten ropoczął się tragicznie dla Naszego zespołu.W 6 minucie gry Darek Ilasz zderzył się z Waldkiem Nosowskim.Skutkiem tego gest groźna kontuzja Waldiego (pęknięta kość twarzo-czaszki i rozcięty łuk brwiowy).Z bosika Waldek został zabrany przez karetke pogotowia.Przerwa w meczu trwała ok. 50 minut.Po tym fakcie nasza drużyna nie potrafiła sie obudzić.Gra była nerwowa.Goście po indywidualnej akcji strzelili bramkę.Wcześniej ewidentnie faulowany w polu karnym był Michał Smerecki lecz sędzia nie gwizdnął wapna.Co gorzej dał Meni kartkę za wymuszenie rzutu karnego.W drugieł odsłonie poczatkowo goście przejęłli inicjatywę lecz w Naszej bramce bezbłędnie bronił Paweł Niemiec.Był to kolejny jego bardzo dobry występ w Kastorze.Sygnał do ataku dał Jacek Ilasz.Ofiernie walcząc do końca wyłuskał piłke zagrał do Marcina Szczurka a ten strzałem po ziemi dał nam remis.Po chwili Lolek idealnie zgrał do Meni a ten soczystym strzałem wyprowadził Kastor na prowadzenie.Końcówka meczu była bardzo nerwowa.Menia po indywidualnej akcji Roberta Grodzkiego strzelił swoją druga bramkę.Po chwili jednak ujrzał drugą żółtą i musiał opuścić plac gry.Wcześnie czerwona kartką został ukarany Kacper Banasiak.Kastor kończył mecz w dziewiatkę lecz dowiózł zwycięstwo do końca.W końcu można napisać FORZA KASTOR.Waldkowi Nosowskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.Trzymaj się Waldek Kastor jest z Tobą.

Sład:Niemiec-Banasiak,Matusz,Krzympiec,W.Nosowski (Saczyński)-A.Nosowski,D.Ilasz,Pasławski,Smerecki-Szczurek,J.Ilasz (Grodzki).

Bramki :M.Szczurek,M.Smerecki 2

ŻK J.Ilasz,M.Smerecki 2