Kastor wygrał w derbach!

Nasz druzyna rozegrała wczoraj swój pierwszy mecz w Otmuchowie z "CZARNYMI".Początek meczu to wyrównana gra.W 19 min po błędzie defensywy P.Strąg strzela bramkę dla Czarnych.'Kastor" ruszył do odrabiania strat.Po chwili było już 1:1."MASTER" (P.Masternak) po wrzutce w debiucie strzelił bramkę.Minęło kilka minut gdy na strzał z dystansu zdecydował się "EGON".Silny strzał po ziemi i euforia w Naszym obozie.Prowadzimy 2:1.Pomimo wielu okazji Jacek,Matek,wynik do przerwy nie uległ zmianie.W drugiej połowie "CZARNI" uzyskali lekka przewage lecz albo Foluś albo nasi defensorzy nie dali się zaskoczyć."Kastorowcy" również odgryzali się kontrami.Doskonałe sytuację na zmianę wyniku mieli Matek,Jacek,ŻABA" ( M.Janeczek) lecz brakło kropki nad i czyli trzeciej bramki.Czarni do końca próbowali sobie stworzyć sytuacje lecz wynik nie uległ zmianie.W ostatnich minutach strzał z dystansu oddał Dudo lecz piłka o milimetry minęła bramke przeciwnika.W derbowym pojedynku "KASTOR" odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo bo byliśmy lepsi od Czarnych właśnie o tę jedną bramkę.Cała druzyna w tym meczu zasłużyła na słowa uznania za podjęcie walki Udanie też zadebiutował trener Janek Pietrzak wywożąc 3 pkt. z ciężkiego terenu..FORZA KASTOR.

Skład:

W.Folęga-A.Krzympiec,R.Matusz,A.Marcisz-M.Gąsior (73 min K.Nosowski),M,Wandas (62 min T.Dłużeń),D.Ilasz,M.Pietrzak,P.Masternak.-J.Ilasz ,A.Nosowski (55 min M.Janeczek)

Bramki:

24 min P.Masternak,