Krapkowice zdobyte!

W 3 kolejce "KASTOR" rozegrał mecz wyjazdowy w Krapkowicach z tamtejsza "UNIĄ".W tym meczu zabrakło "MASTERA" (praca),"LISA"(zawarł wczoraj związek małżeński),"WĄSKIEGO"(kontuzja).Poczatek meczu w wykonaniu Naszej drużyny niespodziewanie słaby.Foluś wyłapał sam na sam.Wtedy "KASTOR" budzi się i zaczyna grać.Grożne strzały Lolka i Egona lecz dobrze wyrania je bramkarz gospodarzy.W końcówce I połowy piłkę na 25 metrze przejmuje Lolek i decyduje się na strzał.Piłka po chwili jest w "sieci".Prowadzimy 1:0.Gdy zbliżała się 45 minuta koronkowa akcja Lolek,Biały piłka trafia do Jacka.Strzał z 16 metrów i piłka poraz drugi wpada do bramki.Kapitalny strzał Jacka poprzedzony cudowna akcją.Na przerwę schodzimy prowadząc 2:0.Zaraz na poczatku II połowy Drakul rusza lewą stroną,dogrywa Matkowi ten uruchamia Lolka i mamy 3:0.Kastor rusza do ataku.Kibice w końcu widzą ciekawą i dynamiczna grę.Jednak pod koniec meczu Kastor pozwolił rywalowi na zbyt wiele.Unia strzela bramke na 3:1 i stwarza sobie kilka okazji.W ostatnich minutach Kastor znowu nacisnąl.Matek w sytuacji sam na sam strzela tuz obok słupka.Kapitalny strzał "ŻABY" cudem broni bramkarz gospodarzy.Nareszcie koniec meczu i mamy 3 pkt.Radośc w Naszym obozie.Podsumowując po grze stojącej momentami na niezłym poziomie wywozimy całą pulę z Krapkowic.

Skład:

Folęga-Dłużeń,Matusz,A.Marcisz-Białoskórski,Wandas,Pietrzak,D.Ilasz(82 min T.Marcisz),Gąsior-J.Ilasz (69 min Janeczek),A Nosowski(71 min K.Nosowski)

Trener :Jan Pietrzak

D.Ilasz 2,J.Ilasz 1