Porażka w derbach.

W dniu dzisiejszym drużyna" KASTORA " zainaugurowała rozgrywki rundy wiosennej.Naszym przeciwnikiem była drużyna MZLKS "CZARNI" Otmuchów. Początek meczu to przewaga przyjezdnych udokumentowana bramką.Nie był to błąd Foliego.Bramka padła po strzale ze środka T.Raka a strzałem głową umieścił ją w sieci Magier.Do końca I połowy wynik nie uległ zmianie chodź mieliśmy kilka sytuacji,Strzał Kalgara w poprzeczkę,Master do pustej bramy z ostrego kąta.W II połowie "KASTOR" przeważał lecz nic z tego nie wynikło."Czarni" raz skontrowali za sparwą P.Strąga i mogło być nieciekawie.Pomimo wielu prób zmainy wyniku nie uległ on zmianie.Przegraliśmy mecz z "CZARNYMI".Jednak zostało nam jeszcze 14 meczów.Nie ma co załamywać rąk.Dziękujemy też kibicom za liczne przyebycie na mecz.

Skład:Folęga-Krzympiec,D.Ilasz,Pietrzak,A.Marcisz-Masternak,Sarkowicz(46 min.Gąsior),Wandas(60 min M.Białoskórski),Matusz-Lisowski(64 min Janeczek),J.Ilasz(72 min Smerecki)

Żólta kartkaA.Marcisz.