Przegrana z Piastem

Wczoraj "KASTOR" rozegrał wyjazdowy mecz z "PIASTEM" Strzelce Opolskie.Do tego spotkania Nasza drużyna przystąpiła osłabiona brakiem Kalgara ( kontuzja ),Tomka Marcisza i Meni (praca).Pierwsza połowa wyrównana."KASTOR" miał okazję na strzelenie bramki (strzały Mastera,Egona,Bubla,Matka) lecz bez efektu.Goście po rzucie wolnym i rykoszecie "Betona" objęłli prowadzenie.W drugiej połowie mecz w dalszym ciągu był wyrównany.Z biegiem czasu "PIAST" zaczłą przeważać.W 75 minucie po błędach Naszej defensywy tracimy kolejną bramkę."KASTOR" też posiadał okazje,niezłe dwa strzały Bubla,niewykończona okazja po walce "Żaby".Gospodarze pod koniec meczu całkowicie przeważali lecz Foli pokazał,że kunszt bramkarski nie jest mu obcy.Smutny jest fakt,iż "KASTOR" w dwóch ostatnich meczach nie strzelił bramki.Pora się przełamać.

Skład:

Folęga-Krzymppiec,D.Ilasz,Matusz,A.Marcisz-Masterbak,Sarkowicz,M.Białoskórski,A.Nosowski (65 min Lisowski)-Janeczek (70 min J.Ilasz),Pietrzak.