Przełamanie na koniec rundy

LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS MESZNO 5 : 2 ( 2 : 2 )

W ostatnim meczu rundy jesiennej Kastor spotkał się z LZS Meszno.Pomni wysokiej porażki z rundy jesiennej do meczu przystępowaliśmy ostrożnie.Ostatnie dwie porażki na własnym obiekcie nie napawały optymizmem.Poczatek meczu potwierdził te przypuszczenia gdyż goście po kontrze zdobyli bramkę.Jednakże po chwili Piotrek Kazimierski był faulowany w polu karnym a nasz kapitan Jacek Ilasz nie zmarnował okazji.Po chwili prowadzilismy 2:1 po fantastycznym uderzeniu Michała Smereckiego z ponad 30 metrów.Niestety w końcówce pierwszej połowy goście wyrównali.Kastor decydujące ciosy zadał w 47 i 50 min spotkania.Najpierw Patryk Humeniuk idealnie obsłużył Piotrka Kazimierskiego który po rajdzie prawą stronę idealnie wyłożył piłke Jackowi i prowadziliśmy 3:2.Po chwili ponownie Kaz był faulowany w polu karnym i Jacek tym sposobem po strzale " z wapna" zdobył hat tricka.Niestety przed strzeleniem karnego Menia w nieodpowiedzialny sposób pchnął zawodnika rywali za co otrzymał czerwona kartke.Pomimo faktu,iż do końca meczu graliśmy w dziesięciu nie pozwoliliśmy na wiele przeciwnikowi. Blok defensywny spisywał się bez zarzutu.Lolek,Marcin Kasperski,Rambo czyścili wszystkie piłki.W końcu zmiany zawodników były istotnym wzmocnieniem.Rafał Łukasiewicz,Patryk Humeniuk,Maciek Moskal i w końcówce Mateusz Grześków wnieśli wiele ożywienia.Ten pierwszy po rajdzie lewą strona idealnie dograł do Kaza który zdobył piąta bramkę dokumentując swą dobrą grę.Biorąc powyższe fakty można stwierdzic,iż zrewanżowaliśmy się rywalowi za wiosenna porazkę.Teraz przyjdzie czas na podsumowania.

Skład-Gut-W.Nosowski (.Humeniuk),D.Ilasz,Matusz,Kasperski-Gąsior (Łukasiewicz),Szczurek,Smerecki,Saczyński (Moskal)-J.Ilasz,Kazimierski (M.Grześków)

ŻK W.Nosowski,M.Kasperski

Czk M.Smerecki