Zwycięski remis.

W niedziele Kastor rozegrał mecz derbowy w Mesznie. Pierwszą połowę można zaliczyć do najsłabszego występu naszej drużyny w tym sezonie, gospodarze atakowali przez 45 minut na bramkę Zaczyka i tylko nieskuteczność zawodników z Meszna sprawiła że na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0, a nie wyższym. Drugą połowę rozpoczęliśmy fatalnie, gdyż Romek Matusz dotknął piłki ręką w polu karnym i gospodarze prowadzili już 2:0. Kilka minut później nasi zawodnicy obudzili się i ruszyli do ataków. Gospodarze natomiast cofnęli się i bronili ataków Kastora. W 75min Jacek Ilasz strzela kontaktową bramkę, a 5min później obrońca gospodarzy dotyka piłki ręką w polu karnym, a „jedenastkę” pewnie wykonał Waldek Nosowski. W końcówce spotkania nasza drużyna przeważała i ciągle atakowała na bramkę drużyny z Meszna jednak na zwycięskiego gola zabrakło już czasu i mecz skończył się wynikiem 2:2.