Czarna seria

Niestety wczoraj "KASTOR" przegrał trzeci mecz z rzędu w Rusocinie z tamtejszym LZS.Już w pierwszych minutach Rusocin strzelił bramkę na 1:0.Naszym zawodnikom praktycznie nic nie wychodziło.Nie mogliśmy skonstruować dobrej akcji.Rywale jeszcze dwukrotnie w I połowie pokonali Foliego po błędach w defensywie.W przerwie trener J.Pietrzak dokonał dwóch zmian w tym jednej z konieczności.Za Arka Kargola wszedł Lisu a za........Foliego Tomek Marcisz.W bramce stanął Egon i można powiedzieć,że nie zawiódł.Mecz zmienił oblicze.To "KASTOR" przeważał lecz bez efektu.Okazje zmarnowali Biały,Jacek,Lisu (de facto dobry mecz w jego wykonaniu).W końcu wspomniany Lisu strzelił ładna bramkę na 1:3.Niestety Rusocin w końcówce zdołał pokonać Egona.W meczu tym z różnych powodów zabrakło kilku zawodników lecz to nie jest usprawiedliwieniem.Porażka ta nie napawa optymizmem przed kolejnymi ciężkimi meczami.Ale w piłce wszystko jest możliwe.KASTOR po dobrym początku sezonu musi w końcu odpalić.

Skład:Folęga (46 min T.Marcisz)-Krzympiec,Matusz,Kargol(46 min Lisowski),A.Marcisz-Gąsior,Wandas,Białoskórski,A.Nosowski-J.Ilasz,D.Ilasz

trener Jan Pietrzak

Bramka.Łukasz Lisowski